menu

KINSTERNA HOTEL *****

od 27 990,- Kč
Agios Stephanos
~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel Kinsterna se nachází v osadě Agios Stephanos, 7 km jihozápadně od Monemvasia v jižním Peloponésu a je postaven na okraji “Ibrahim Bey estate”.

Hotel Kinsterna je bývaelé byzantské sídlo, které bylo věrně a pečlivě obnoveno s velkou úctou k jeho dlouhé historii. Kinsterna, vítěz řady mezinárodních ocenění, je dnes opravdovým rájem pro milovníky přírody. Samotná slova nemohou popsat mír a klid, čistý vzduch a majestátní atmosféru zámku a jeho panství - to vše s ohledem na legendární hradní skálu Monemvasia.
Úrodné 25 akrové okolní pozemky hostí staleté olivovníky, převážně místní odrůdy „Athinolia“, četné citrusové stromy a pomerančový háj, který produkuje slavné pomeranče Monemvasia. Stromy plodící ovoce byly rysem panství od počátku 19. století a kdykoli jednotlivé stromy umírají, jsou nahrazeny tradičními původními odrůdami. Existují také působivé porosty starověkých eukalyptových stromů a tyčících se cypřišů, zeleninové zahrady a záhony květin a aromatických bylin. Naproti panskému domu leží na 5 akrech mírně svažité půdy soukromé vinice Kinsterny s rodnými řeckými odrůdami, jako jsou Kidonitsa, Assyrtiko, Agiorgitiko a Monemvasia - z nichž si vyrábí vlastní odrůdová vína.
Majitelé hotelu Kinsterna oživili tradiční zemědělské postupy a povolání, jako jsou: sklizeň hroznů, výroba olivového oleje, destilace tsipouro (tradiční řecké lihoviny), pečení chleba a výroba mýdla - vytvoření pracovního modelu udržitelnosti, který leží v srdci a jejich cílem je učinit panství co nejautentičtějším a soběstačným - jak tomu bylo před staletími.

Vybavení hotelu

Jediný pětihvězdičkový hotel s bazény naplněnými přírodní pramenitou vodou.
Působivý bazén a jeho soukromé relaxační plochy mezi voňavými pomerančovníky jsou určeny výhradně pro dospělé návštěvníky. Ve skutečnosti není nic, co by bylo možné porovnat s pocitem klidu a relaxace, který máte, zatímco si užíváte koktejl pod jasnou modrou oblohou, v panství kvetoucí zahrady podpořené zelenými kopci a nekonečnou plochou Egejského moře před vámi. Rodiny s dětmi mají svůj vlastní samostatný rodinný bazén, který je mělký a navržený pro bezstarostné plavání a hry - a zároveň nabízí těsnou blízkost k vnitřnímu hřišti a nádherný výhled na Egejské moře.

Středomořské dobrodružství by nebylo dokonalé bez lázeňského zážitku, zejména proto, že při lázeňských procedurách se používají čistě přírodní místní ingredience, jako je olivový olej, med a hroznové extrakty. Čerstvé aromatické rostliny a byliny z místních zahrad, jako je rozmarýn, máta peprná, citronová tráva a heřmánek, hrají hlavní roli v řadě speciálně formulovaných ošetření a jsou také základními ingrediencemi při výrobě vlastního ručně vyráběného mýdla.

Vybavení pokoje

Připravte se objevit skutečný zážitek z pohostinnosti na panství Kinsterna, který spojuje starožitné kouzlo s pohodlím modernosti. Pokoje a apartmá zaujmou svou historií a velkolepostí, zatímco jednotlivá obydlí a dvě báječné vily nabízejí soukromí a moderní design, který dokonale doplňuje styl a atmosféru historického panství.

Každý pokoj je jiný a jedinečný, s individuálním uspořádáním, designem, stylem a dekorací. Všechny pokoje a apartmá však sdílejí určité společné vlastnosti, jako jsou: tradiční ručně vyráběné výšivky na stěnách, vlastní čelní desky a lampy, působivé dřevěné stropy pokryté rákosím, luxusní mramorové vany, tradiční dřevěné dveře a žaluzie, nové a starožitné designové předměty, kvalitní prádlo a výrobky pro osobní péči. Všechny pokoje jsou zároveň vybaveny moderním komfortem, jako je: TV s plochou obrazovkou, bezdrátové připojení k internetu, postele velikosti King nebo Queen a výběr špičkových polštářů od společnosti Cocomat.

Při zachování původní struktury budovy se architekti a návrháři snažili zajistit, aby většina pokojů měla výhled na moře. Z přísně strukturálních a architektonických důvodů je několik pokojů, kdy výhledy na moře nebyly možné, většinou když původní okenní otvory v místnosti byly úzké štěrbiny nebo střílny - určené pro obranu panství - a byly tak zachovány.

Stravování

"Sterna" restaurace
V proslulé restauraci „Sterna“ se mísí tradiční řecké recepty, které se dokonale kombinují s nejnovějšími kulinářskými řemesly a technikami, což vám dává možnost ochutnat vysokou úroveň kreativní řecké a středomořské kuchyně. Všechno místní ovoce, byliny a zelenina, které rostou v místních zahradách nebo na blízkých polích (od divokého chřestu a cherry rajčat po granátová jablka a kdoule), jsou promyšleně spojeny, aby obohatily mnoho jídel a dezertů v restauraci.
Restaurace „sterna“, která se nachází v samém srdci historické budovy, vedle byzantské cisterny, je otevřena pouze na večeři.

“Mouries” restaurace
Celodenně otevřená restaurace „Mouries“ („Mulberry“) nabízí autentické pokrmy a domácí pochoutky. Úrodná půda a bohatá sladká voda na panství dodávají této kuchyni čerstvé organické sezónní produkty, jako je zelenina, ovoce a aromatické byliny. Olivové háje panství navíc produkují extra panenský olivový olej a olivy nejvyšší kvality, zatímco místní sýr a čerstvé maso z volného výběhu pocházejí přímo z vesnice. Když přidáte do těchto pokrmů aromatické byliny, které vyrůstají jen pár kroků od kuchyně, jako je máta peprná, šalvěj, rozmarýn a tymián, máte kdykoli během dne opravdovou hostinu. Jejich úzká spolupráce s vybranými místními farmáři a rybáři zaručuje kvalitu a čerstvost základních surovin při přípravě a umožňuje zdůraznit kulinářské chutě a tradice Laconie.

Taverna "Linos"
Nachází se venku vedle starého kamenného lisu na olivy, místa, kde se šlapaly hrozny na výrobu vína, a staré pece na dřevo - což z něj dělá nejvíce atmosférické a autentické místo pro pravé místní jídlo. Taverna je obvykle otevřena dva dny v týdnu během letních měsíců a je oprávněně hrdá na svou pec na dřevo a čerstvě upečený chléb, jakož i na různá další jídla, která se pomalu v průběhu několika hodin pomalu vaří. Zde si můžete pochutnat na některém z uznávaných pokrmů s rybami a zeleninou, čerstvých zahradních salátech a křehkém pečeném mase.

Kavárna "Belvedere"
Jedním z oblíbených míst hotelových hostů je relaxace v kavárně Belvedere se šálkem čaje nebo sklenkou dobrého místního vína a hledět na hory nebo šumivé moře. Je to výjimečné místo, ideální pro pití vaší ranní nebo odpolední kávy, ochutnání lahodného zákusku nebo něčeho drobného k Vašemu koktejlu. Belvedere často pořádá soukromé večeře a koktejlové večírky a je také ideálním místem pro přivítání hostů na svatební hostině.

Bar & Pool Bar
Bar u bazénu se nachází vedle bazénu určeného pouze pro dospělé a nabízí koktejly inspirované produkty pěstovanými přímo na statku. Nebuďte přepvapeni, že ve svém koktejlu najdete čerstvé ovoce z místních zahrad a sadů, jako je melounové mojito nebo daiquiri z vybraných citrusových plodů. Mnoho domácích ovocných sirupů se přidává do koktejlů pro osvěžení chuti, stejně jako u vlastní lihoviny (tsipouro) vyrobené v omezeném množství ze zbylé hmoty po lisování hroznů na víno.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena