menu

MYSTIQUE, A LUXURY COLLECTION HOTEL *****

od 49 990,- Kč
Oia
~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Mystique hotel je exkluzivní úkryt v přírodním světě, který se dokonale hodí k širšímu zkoumání a nabízí hostům vzrušující pohled na úchvatný ostrov Santorini a jeho jedinečné tradice, romantiku a divokou krásu. Mistrovské spojení elegance, tradice, špičkových služeb, autentických místních zážitků, prvotřídních kulinářských zážitků s jedinečnými chutěmi Santorini a především relaxace.
Mystique hotel se nachází na nejznámějších útesech ve vesnici Oia a nabízí nekonečný bazén se slunnou terasou a barem s nádherným výhledem na sopku a kalderu.

Vybavení hotelu

Stylové interiéry hotelu Mystique navrhl známý dekoratér Frank Lefebvre. Přírodou inspirovaný design dobře ladí s tradiční architekturou, v hotelu jsou však zároveň k dispozici nejmodernější vymoženosti.

Vybavení pokoje

Všechna kamenná apartmá a vily v jeskynním stylu se mohou pochlubit soukromými terasami, které vyhlíží do temně modrého Egejského moře a na klidně aktivní sopku. Všechna apartmá jsou vybavena ručně vyrobeným nábytkem z místního dřeva a kamene,které bez námahy využívají eleganci jednoduchosti. Architekt úžasně využil naplaveného dřeva, dále lněný textil a zakomponoval zajímavě vyřezávané vzory do stěn.

Stravování

Autentická kuchyně ovlivněná řeckými pokrmy, připravená z místních surovin, inspiruje dostupné možnosti stravování, ať už se hosté rozhodnou jíst al fresco, v soukromí své vlastní terasy nebo v jedné ze tří restaurací, z nichž každá má svůj vlastní individuální charakter.
Každé ráno se podává řecká snídaně, která zahrnuje řecké sýry, tradiční palačinky a tradiční pečivo filo plněné pudinkem. Mystique hotel se může pochlubit také několika úžasnými restauračními zařízeními, jako je například působivý 150 let starý vinný sklípek Secret nebo restaurace Charisma s vynikající kuchyní. V jedinečném sklípku můžete degustovat různá vína z ostrova Santorini a k večeři si dopřát regionální speciality, které vám mistrně připraví oceněný šéfkuchař.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena