menu

PORTO ZANTE VILLAS & SPA *****

od 239 490,- Kč
Tragaki
Cestování s dětmi ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel Porto Zante Villas & Spa se nachází v odlehlé zátoce ostrova, ve vesničce Tragaki a nabízí luxusní vily se soukromým vyhřívaným bazénem a soukromými zahradami umístěné přímo u pláže.
Unikátní resort se pyšní několika prestižními oceněními jako např. ocenění jako jeden z 14 World´s Best Family Hotels a je dlouhodobě je považován za jeden z nejlepších řeckých hotelů. V roce 2017 získal hotel ocenění World Travel Awards.

Stravování

V hotelu Porto Zante Villas najdete Restauraci Club House, která nabízí v uvolněném plážovém prostředí s úchvatným výhledem na Jónské moře a sousední ostrov Kefalonie, skvělý kulinářský zážitek řecké a středomořské kuchyně. Asijskou kuchyni si můžete vychutnat v nádherném prostředí na pláži Porto Zante v restauraci Maya.
Koktejly, alkoholické nápoje a občerstvení nejen po celý den ale i v noci si lze vychutnat v baru Club House.

Sport a zábava

Více jak 20 lázeňských procedur z celého světa, inspirovaných řeckou přírodou a silou aromaterapie, ale i tradiční ošetření obličeje, tělové zábaly nebo peeling, prováděných v jedinečných Waterfront Spa, které se nacházejí přímo nad vodou nebo v naprostém soukromí vaší vily. Zkušení lázeňští terapeuti v tomto luxusním letovisku provádějí jedinečnou řadu holistických ošetření, kde kombinují přírodní produkty s inovativním přístupem a speciálními masážními technikami. Protože se exotické koření mísí s řeckými bylinkami a starými těly, cítíte, jak slunce a moře doplňují vaše tělo a mysl.
Terapeuti v lázních Porto Zante mohou přizpůsobit léčebný program na základě individuálních požadavků hostů. Produkty používané při ošetření jsou přírodní a obsahují éterické oleje a krémy vyrobené z nejčistších složek získaných z ekologicky pěstovaných rostlin v Řecku.

Kurzy jógy se konají buď na soukromé písečné pláži nebo na dřevěné terase s výhledem na moře. Pod vedením zkušených instruktorů si vybere každý to, co vyhovuje přímo Vám: Restorativní jóga, Yin jóga, Bikram jóga, Pilates a meditace.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena