menu

ASTIR ODYSSEUS KOS RESORT & SPA *****

od 3 590,- Kč
Tigaki
Pobytový zájezd ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní hotel Astir Odysseus Kos Resort and Spa se nachází přímo na břehu moře, 5 km od vesnice Tigaki.

Vybavení hotelu

Velmi prostorný resort nabízí velkou zahradu, kde se nachází 5 bazénů, wellness s krytým bazénem a dále pak rozsáhlé sportovní zázemí, jako je horolezecká stěna, posilovna, kurty na plážový volejbal, půjčovna kol, bazén na vodní pólo, hřiště na minifotbal o ploše 5x5 metru a tenisové kurty. Pro děti je připravený dětský koutek, kde je možné provozovat různé aktivity a 2 hřiště.

Vybavení pokoje

Mimořádně prostorné pokoje, mezonety a apartmá v rezortu Astir Odysseus jsou vybavené satelitní LCD TV a je v nich zdarma dostupné Wi-Fi. Najdete v nich také příslušenství na přípravu čaje a kávy a minitrezor. Některé z pokojů mají přístup do společného nebo soukromého bazénu.

Stravování

Restaurace Achilleas nabízí stravování formou bufetu. V podniku Taverna Argo se k obědu podávají grilovaná jídla formou bufetu a k večeři menu à la carte. V přímořské à la carte restauraci Ithaka si můžete k večeři objednat mezinárodní speciality. Lze připravit také bezlepková jídla. V bazénovém baru Dawn a stylovém baru Sirens si je možné vychutnat různé nápoje, kávu a koktejly.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena