menu

CAPO DI CORFU *****

od 2 290,- Kč
Agios Petros
Pobytový zájezd ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Capo Di Corfu je luxusní pětihvězdičkový hotel, který se nachází v jižní části ostrova, 2 km od Lefkimmi v Agios Petros. V majestátních zelenkavých zahradách a na zlatavé písečné pláži si můžete vytvořit vzpomínky na dovolenou se svými blízkými, vzpomínky, které si budete uchovávat, a vzpomínky, které si odvezete domů.

Vybavení hotelu

Odpočiňte si u některého z bazénů spolu s ledovou kávou nebo letním koktejlem, procvičte si své tenisové a ping-pongové dovednosti nebo si dopřejte chuť prvotřídní gastronomie v hotelových restauracích a neváhejte se cítit dobře.

Vybavení pokoje

Moderní zařízení, moderní design a jedinečné služby v Mayor Capo Di Corfu nabízejí integrovaný zážitek z ubytování všem členům rodiny v jedinečné scenérii přírodních krás a nejúžasnějšího pohledu na Jónské moře.

Stravování

Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení all inclusive. All inclusive: * plná penze formou bufetu vč. nápojů místní výroby (pivo, víno, nealkoholické nápoje, čaj a filtrovaná káva) * lehké občerstvení 16.00–18.00 hod. (malé sendviče, zákusky, sušenky) * 10.00-23.00 hod. rozlévané místní alkoholické nápoje (pivo, víno, likéry, brandy a šnaps), několik vybraný druhů alkoholu mezinárodních značek, nealkoholické nápoje, filtrovaná káva / čaj, zmrzlina, výběr z alkoholických a nealkoholických koktejlů * animační programy, vybrané sportovní aktivity.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena