menu

DIVANI PALACE ACROPOLIS *****

od 15 190,- Kč
Athény
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Divani Palace Acropolis se nachází v historickém srdci Atén, vedle Akropole a Parthenonu. Zde jsou hosté přímo na nejvíce fascinujícím místě tohoto starobylého města. K mnoha památkám se dostanete pěšky, ale můžete také prozkoumat město metrem z nedaleké stanice Acropolis (200 m). Vaše cesta do minulosti začíná v suterénu hotelu s částí starobylých městských hradeb postavených za vlády Themistocles, významného aténského generála ve starověkém Řecku. Pak se projděte po starém městě Plaka, navštivte Akropoli, její muzeum, pozoruhodný amfiteátr Herodion a podívejte se na barevný bleší trh v Monastiraki. S tak úžasným umístěním vám leží všechno u nohou!

Vybavení hotelu

Unikátním prvkem hotelu Divani Palace Acropolis jsou ruiny starověké Themistoklésovy zdi objevené během výstavby při budování základů, které byly vkusně začleněné do architektonického řešení hotelu. Střešní restaurace Acropolis Secret podává pokrmy řecké a mezinárodní kuchyně. V hlavní restauraci Aspassia se ve stylovém prostředí servírují středomořská jídla a americká snídaně.

Vybavení pokoje

Divani Palace poskytuje ubytování v pokojích s interiéry v přírodních barvách, s klasickým nábytkem a zařízeným balkonem. K jejich vybavení patří TV se satelitními i kabelovými programy, klimatizace a trezor. Z většiny pokojů se otevírá nádherný výhled na Akropoli a vrcholek Philopappou.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Athény - Praha v nejnižší knihovací třídě včetně všech poplatků * privátní transfer letiště - hotel - letiště * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li letenka za kalkulovanou cenu již v době rezervace vyprodaná * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu * od 1.1.2018 se zavádí v Řecku pobytová taxa. Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení. • 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena