menu

DOMES OF CORFU, AUTOGRAPH COLLECTION *****

od 2 990,- Kč
Pelekas
Pobytový zájezd ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Domes of Corfu je uhnízděný na úpatí kopce v cypřišovo-olivovém háji, na západním pobřeží ostrova Korfu, nedaleko vesničky Pelekas a přímo u písečné pláže Glyfada.

Vybavení hotelu

Tři restaurace nabízejí to nejlepší z řecké a mezinárodní kuchyně, perfektně doplněné příjemnými večery s ochutnávkou vín. Hotel nabízí velice kvalitní ubytování zejména pro rodiny s dětmi. U bazénů i v hotelovém areálu jsou však i části určené pouze dospělým osobám. Hotelový koncept CORE představuje zónu spojující zábavu pro malé i velké, kulturu, umění, módu a gastronomii formou luxusních food tracků a bister na jednom místě a pod širým nebem ve stylu řecké agory - tržiště.

Stravování

Neuvěřitelně čerstvé suroviny, kreativní řecká a mezinárodní kuchyně, autentické místní pokrmy a současné gastronomické trendy: od vylepšených úprav známých komfortních jídel až po ostré kreace pro kulinářské dobrodruhy - stolování v Domes Of Corfu je oslavou chutí a vůní, bohaté historie a dědictví ostrova, bohatých moří a úrodné půdy Středozemního moře. Zdejší mistři kuchaři vybírají každý den jen ty nejlepší a nejčerstvější suroviny a vytvářejí lákavou nabídku lahodných pokrmů pro každý okamžik a každý apetit. Od nejjednoduššího sousta až po nejpropracovanější degustační menu - každou příležitost ke stolování považují za hostinu pro smysly, příležitost znovu objevit čistou radost z dobrého jídla.

Sport a zábava

Nejmodernější wellnes centrum Soma Spa s nabídkou lázeňských procedur dle metod starých Řeků v kombinaci s nejnovějšími léčebnými technikami a produkty od společnosti ELEMIS - luxusní jedničce v lázeňské a omlazující kosmetice

Pro děti

Dětský klub Domesland je určen pro děti od 4 do 12 let i s klubem pro teenagery od 12 do 17 let zdarma, Cr?che i Kids Club pod vedením kvalifikovaného personálu, možnost hlídání dětí na vyžádání.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena