menu

EAGLES VILLAS *****

od 4 390,- Kč
Ouranoupolis
Pobytový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Uhnízděné uprostřed svěžích středomořských zahrad a kobaltově modrých vod Egejského moře, Eagles Villas nabízí svatyně luxusu, ideální pro relaxační dovolenou. Rodinný resort v blízkosti pláže s eklektickou sbírkou luxusních vilek v kouzelném regionu Ouranoupoli na poloostrově Chalkidiki, který posouvá vaši dovolenou na další úroveň. Eagles Villas jsou ideální volbou pro elitní cestovatele hledající stylové luxusní ubytování nedaleko pláže. Tyto prvotřídní vily se soukromým bazénem jsou skvělé umístěny na zeleném kopci a nabízejí nejúžasnější výhled na moře a nádherné západy slunce.

Vybavení hotelu

Luxusní Eagles Villas nabízí širokou škálu zařízení a služeb, které slouží zvláštním potřebám všech hostů. V areálu si můžete vychutnat osvěžující nápoj v baru u bazénu, zaplavat se svými malými dětmi v krytém, venkovním nebo speciálně navrženém dětském bazénu a vychutnat si výjimečné pokrmy ve středomořské restauraci Lofos nebo restauraci Eleonas, která vás vezme na kulinářskou cestu k chutím a vůním Itálie. Cabin bar je ideálním místem k relaxaci, socializaci a vychutnání si ovocných koktejlů spolu s výhledem na moře. Pokud si přejete zůstat v kondici, plně vybavená posilovna a 2 tenisové kurty Vám pomohou procvičit si svaly, ale pokud byste se raději úplně uvolnili, pak oceněná pláž Blue Flag je ideálním místem k odpočinku, když se vyhříváte na slunci nebo plavete v křišťálově čisté vodě. Vily se nacházejí v těsné blízkosti sesterského hotelu Eagle Palace, jehož veškeré služby a zařízení lze využívat. Vyrovnejte svou mysl, tělo a duši v oceněných lázních Eagles Palace Spa by Elemis a zúčastněte se velkého množství vodních sportů s pomocí instruktorů z potápěčského centra PADI na pláži. Nechte své smysly cestovat do některé z nejvýznamnějších kulinářských destinací na světě, ve 4 restauracích a 4 barech Eagles Palace. Volba je na Vás! Ať už se chcete schovávat uprostřed voňavých zahrad, zatímco vaše děti si bezpečně hrají v dětském klubu, uniknout do blaženého jádra lázní, ponořit se do klidu moře nebo se připojit k hotelovému jachtařskému klubu a vydat se na nejúžasnější dobrodružství a výlety na luxusní jachtě, Eagles Villas vám nabízejí ideální základnu pro dovolenou Vašich ze snů.

Vybavení pokoje

Všechny vily jsou zdobené se sofistikovaností a stylem, vyzařují pocit přirozené blaženosti a spokojenosti. Od speciálně navržených interiérů a elegantních obytných prostor až po prostorné venkovní plochy, vše bylo navrženo s ohledem na pohodlí. Nádherné vily mají také kuchyňský kout vybavený indukcí, vinotékou a 80 l. lednici, která uspokojí vaše potřeby, zejména pokud cestujete s malými dětmi.

Pláž

Krásná písečná pláž s tyrkysově modrým mořem je vzdálena pouze několik minut chůze přes areál hotelu Eagles Palace. Vzhledem k čistotě a kvalitě vody je pláž pravidelně oceňovaná Modrou vlajkou.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena