menu

FODELE BEACH & WATER PARK RESORT *****

od 47 990,- Kč
ostrov Kréta » Fodele
All inclusive ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel Fodele Beach se nachází 25 km od Heraklionu přímo na krásné písečné stejnojmenné pláži. Renesanční bungalovy obklopuje romantická zahrada. 3,5 km od letoviska se nachází vesnička Fodele, jež je rodištěm malíře El Greca a zhruba 8 km od hotelu leží Agia Pelagia.

Vybavení hotelu

Recepce k službám 24 hodin denně, půjčovna kol a aut, minimarket, klenotnictví, několik barů a restaurací, také herna, karetní a internetová místnost a společenská místnost s velkou televizní obrazovkou. V areálu jsou také velké bazény s lehátky a plážovými osuškami bez poplatku.

Vybavení pokoje

Hotelové pokoje jsou pohodlně vybavené, klimatizované, s možností až dvou přistýlek. Součástí pokojů je také koupelna s WC, vysoušeč vlasů, plážové osušky, klimatizace, elektronický trezor, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, SAT-TV, lednička, minibar (denně doplňovaný za poplatek), wifi připojení k internetu a balkon.

Stravování

PROGRAM ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: Brzská snídaně 05.00 - 07.00 hod. na požádání v recepci Kontinentální snídaně od 07.00 do 07.30 hod. v hlavní restauraci Amadeus Snídaně formou bufetu od 07.30 do 10.30 hod. v hlavní restauraci Amadeus Oběd formou bufetu od 12.30 do 14.30 hod.v hlavní restauraci Amadeus Obědový balíček je možné zajistit den předem na recepci do 19 hod. Večeře formou bufetu od 18.30 do 21.30 hod. v hlavní restauraci Amadeus Pozdní lehká večeře od 21.30 do 23.00 hod.v hlavní restauraci Amadeus Nápoje během jídel v hlavní restauraci Amadeus: voda, nealko nápoje, džusy, místní čepované pivo, místní víno. Nápoje u Aquapark snack baru, kde si provozní dobu stanovuje hotel.

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu.

Sport a zábava

Aktivní jedinci mohou využít víceúčelové hřiště, zahrát si beach volejbal, tenis, stolní tenis, minigolf nebo navštívit fitnesscentrum. Veškeré sportovní náčiní lze bezplatně nebo proti malé vratné záloze vypůjčit. Na pláži je samozřejmě možnost různých vodních sportů a potápění. Hostům je také k dispozici animační tým, který v průběhu celého dne připravuje sportovní utkání, hodiny aerobiku, lekce řecké kuchyně, lidových tanců, kvízy či dětské diskotéky.

Pro děti

Díky akvaparku tento hotel ocení především rodiny s dětmi, kteří mají rádi vodní radovánky na skuzavkách a tobogánech.

Náš názor

Luxusní resort ideální jak pro odpočinek, tak sportovní aktivity.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Heraklion-Praha * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * individuální transfer z/na letiště * služby českého delegáta * letištní a bezpečnostní taxy

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * pobytovou taxu 4,-Eur/ pokoj/ noc - platba v hotelu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena