menu

GRACE HOTEL SANTORINI *****

od 84 990,- Kč
Imerovigli
WOW hotely ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Malebná svatyně posazená vysoko na slavnou Calderou a Egejským mořem, to je Grace Hotel Santorini, Auberge Resorts Collections. Přímo v centru malebné vesničky Imerovigli, 2km od hlavního města Fira a 10km od přístavu Athinios.

Vybavení hotelu

Grace Hotel nabízí hostům elegantní restauraci s terasou a výhledem na moře, ve které se připravují pokrmy středomořské fusion kuchyně. Denně se podává snídaně o 5 chodech se šampaňským. K dipozici je také bar u bazénu, kam si mohou hosté zajít na koktejly, občerstvení a lehká jídla.

Vybavení pokoje

V hotelu Grace jsou hostům k dispozici luxusní pokoje, suite a vila s rozlohou 50-400m2, které zahrnují santorinskou smyslnou sofistikovanost a přímořskou nádheru a nabízejí venkovní čisté liniemi a přírodními materiály. Všechny přicházejí s prostornými vnitřními a venkovními prostory s vyhřívanými bazény a otevírajícími se nádhernými výhledy na kalderu. Ke standardnímu vybavení všech typů pokojů patří balkon nebo terasa s posezením, pokojový difuzér s vůní vybranou klientem, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, polštářové menu.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena