menu

GRACE MYKONOS *****

od 29 990,- Kč
Agios Stefanos
Plážové hotely ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel Grace Mykonos je butikový hotel, ideálně umístěný nad písečnou a chráněnou pláží Agios Stefanos, bude Vaším dokonalým pohostinným zážitkem!

Vybavení hotelu

Hotel Grace Mykonos nabízí svým hostům nepřetržitě otevřenou recepci a služby concierge. Pokojová služba vám poskytne vynikající výběr středomořských jídel. Hoteloví hosté si také mohou vybrat z nabídky polštářů z jejich nabídky polštářového menu, aby si zajistili maximální pohodlí při spánku. Grace restaurant doplní vaše zážitky, ať už si vyberete svůj break-bed v posteli nebo romantickou večeři při západu slunce. Hlavní bazén se nachází v přízemí, přímo nad pláží.

Vybavení pokoje

Hotel Grace Mykonos nabízí svým hostům ubytování ve 32 pokojích a suitách. Tradiční architektura, moderní vybavení, světlý a vzdušný vzhled, který se vyznačuje bílou a modrou mořskou barvou. Ke standardnímu vybavení všech pokojů patří koupelna/WC, balkon nebo terasa, minibar, individuálně nastavitelná klimatizace, wifi připojení k internetu, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, polštářové menu.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena