menu

ICONIC SANTORINI *****

od 83 590,- Kč
Fira
WOW hotely ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Nadčasový zážitek Vás čeká při návštěvě hotelu Iconic Santorini. Jedná se o autentický butikový jeskynní hotel na okraji sopečných útesů Santorini. Malebná vesnice Imerovigli se nachází v centru města daleko od shonu výletního nákupního přístavu Fira. Hotel se nachází na velkolepém úbočí, doslova vyřezaném z historické zdi kaldera, nabízí klid, eleganci a úchvatný výhled na azurově modré vody Egejského moře. Každá rezidence, která se nachází v pěti různých úrovních této nemovitosti, je individuálně jedinečná. V roce 2019 byl tento hotel oceněn špičkovým řeckým luxusním butikovým hotelem na World Travel Awards.

Vybavení pokoje

Iconic Santorini je považován za jeden z nejlepších hotelů na Santorini s božskými domy v řeckém stylu, které doplňují historickou kykladskou architekturu. Tyto vkusně zařízené pokoje se nachází v sopečných útesech a mají luxusní vybavení a prostor na soukromé terase s nádherným výhledem. Tento přístav klidu poskytuje řadu luxusních možností ubytování pro skutečně nezapomenutelné zážitky. ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ: Velká manželská postel COCO-MAT® se 4 vrstvami TV s plochou obrazovkou a satelitními kanály Luxusní vybavení koupelny Aēsop Individuálně řízená klimatizace Samostatný obývací pokoj a ložnice Prostorná koupelna se sprchou Samostatná samostatná dešťová sprcha a umyvadlo Vlastní vestavěná skříň v plné velikosti s extra úložným prostorem Vysokorychlostní internet (vyhrazený WiFi router) Telefon s přímou volbou Zdarma minerální voda Transfery z letiště / hotelu zpět Soukromá terasa Pergola se stolním sezením Vyhrazená lehátka TYPY UBYTOVÁNÍ: The Iconic Suite The Cliff Suite The Cave Suite Caldera Suites

Stravování

Tradiční kuchyně Santorini se může pochlubit neuvěřitelnou nabídkou čerstvých místních jídel, obvyklých řeckých chutí a jedinečných vín vyhledávaných po celém světě. Hosté Iconic Santorini se cítí jako doma v naší nádherné restauraci Pergola, která nabízí autentická ostrovní jídla v exkluzivním prostředí nebo se rozhodnout prozkoumat mnoho dalších báječných restaurací v okolí. Restaurace Pergola Hosté jsou zde povzbuzováni projít otevřenou kuchyní, aby zjistili, co talentovaný místní kuchař pro ně vytváří. Zažijete zde příležitostnou dokonalost při relaxaci u sklenky světově proslulého vína Santorini a zajisté ochutnáte různé čerstvě připravené, autentické domácí pokrmy.Terasa Hosté Iconic Santorini si každý den mohou pochutnat na příjemné snídani, která se podává přímo u všech rezidencí. Jídelna s výhledem na nádhernou kalderu je jedním z výjimečných potěšení Iconic Santorini. Náš personál s potěšením nabízí čerstvě připravené řecké občerstvení po celý den na terasy a kolem bazénu.

Sport a zábava

Všichni hosté jsou vítáni v Iconic Santorini Wellness & Fitness Center, které poskytuje nejnovější škálu profesionálního cvičebního vybavení a soukromou léčebnu pro jednolůžkové nebo párové masáže. Poté, co si užijete jednu z našich relaxačních procedur, vychutnáte si lenošení v našem vyhřívaném a tryskajícím vnitřním jeskynním bazénu. K dispozici je také fitness, dětská herna, bazén.

Poznámka:

ZAJÍMAVÁ MÍSTA V OKOLÍ: přístav SANTORINI 5,1 km Naval Museum of Oia 5,6 km pláž Monolithos 5,7 km Art Space Santorini 5,7 km Archeologické naleziště Akrotiri 9,1 km antická Thera 9,1 km Červená pláž (Red Beach) 9,6 km Bílá pláž (White Beach) 9,8 km


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena