menu

IKAROS BEACH RESORT & SPA *****

od 1 890,- Kč
Malia
Pobytový zájezd ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Malebný hotel Ikaros Beach Luxury Resort and Spa se nachází na severním pobřeží Kréty, ostrova proslulého svým nedotčeným pobřežním kouzlem, přírodními krásami a bohatou kulturou. Hotel má ideální polohu na skalnatém poloostrově s písečnými plážemi, pobřežní vegetací a nádherným výhledem na Egejské moře. Od Heraklionu je vzdálen 33 km, 53 km od městečka Agios Nikolaos, 8 km od 18-ti jamkového golfového hřiště.

Vybavení hotelu

Hotelový areál se skládá z několika budov a bungalovů zasazených v upravené zahradě. Jsou zde k dispozici tři velké sladkovodní bazény a dva bazény pro děti, lehátka a slunečníky jsou zdarma jak u bazénu tak i na pláži. Hlavní restaurace nabízí speciality mezinárodní i středomořské kuchyně, dále je zde k dispozici restauraci à la carte nebo Ouzeri s výhledem na moře, celodenní pohoštění poskytují bary u bazénů a restaurací. K hotelu patří i několik obchodů a hřiště pro děti.

Vybavení pokoje

​Resort Ikaros Beach disponuje několika různými typy pokojů a bungalovů, všechny jsou velmi elegantní, vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, SAT-TV, miniledničkou (minibar na vyžádání na recepci), trezorem zdarma, wifi připojením k internetu zdarma, telefonem s přímou volbou, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje,balkonem nebo terasou.

Stravování

Polopenze formou bohatého bufetu s možností dokoupení all inclusive.

Sport a zábava

​Hostům jsou k dispozici tenisové kurty, volejbalové hřiště, tělocvična a stolní tenis. Pro golfisty dvaceti minut jízdy autem 18jamkové golfové hřiště Cretan Golf Club, kam hotel zajišťuje dopravu. Wellness centrum Aura s vnitřním vyhřívaným bazénem, tělocvičnou, saunou a vířivkou nabízí nejrůznější relaxační služby a masáže.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena