menu

IKOS OLIVIA *****

od 4 790,- Kč
Gerakini
Pobytový zájezd ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Resort Ikos Olivia se nachází v luxusní oblasti v zálivu Gulf of Toroneos, na poloostrově Chalkidiki. Tento resort je velmi rozsáhlý areál, který leží na 22 akrech ve svěžích zahradách. Krásné bílé vilky jsou zde propojeny chodníky, některé se nacházejí v těsné blízkosti bělostné pláže, jiné u hotelových bazénů. Příjemnou atmosféru dotvářejí prastaré olivovníky, které poskytují stinná útočiště před řeckým sluncem.

Vybavení pokoje

Pokoje, apartmány a bungalovy jsou zařízené v jemných tónech. Nabízí výhled na bazén, do zahrady nebo na záliv Toroneos, satelitní TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávač, kávovar, minibar a moderní koupelnu s vanou nebo sprchou. K některým patří také soukromá zahrada s lehátky. V každé koupelně vás potěší luxusní toaletní potřeby francouzské značky Anne Semonin, fén, župany a pantofle.

Stravování

Stolovat můžete v samoobslužné restauraci, která připravuje středomořskou kuchyni nebo ve 4 restauracích à la carte, které nabízí asijské, italské, řecké a francouzské pokrmy. Na požádání lze snídaně podávat na pokoji a je možné připravit i speciální dietní menu. V jednom z 5 zastřešených a venkovních barů si můžete dát drink.

Pláž

Krásná písečná pláž s jemným pískem hned u resortu

Sport a zábava

Ikos Olivia nabízí hned několik bazénů. Ten hlavní má 450 m² a je vyhřívaný. V soukromé sekci se nachází bazén Deluxe Collection s rozlohou 806 m². V areálu se nachází také bazén pro děti. Vnitřním i venkovním bazénem disponují místní lázně. Sporty zahrnují dva tenisové kurty, fitness studio, kurt na squash, lekce potápění v hotelovém bazénu, jízdu na kolech, windsurfing, kánoe, šnorchlování, šlapadla, stolní tenis, plážový volejbal a fotbal, vodní pólo, plážový badminton a tenis, basketbal, cross fit, TRX, aerobik, vodní aerobik, zumbu, jógu, pilates, strečink, túry a procházky po pláži. Sporty za příplatek zahrnují katamarány, plavby, potápění, vodní lyžování, jízdu na banánu, apod.

Pro děti

Děti a mládež všech věků mají zajištěný fantastický program organizované zábavy, událostí a her - ráno a odpoledne, každý den v týdnu. Heros Crèche - děti od 4 měsíců do 3 let (1 dospělý hlídá 1 nemluvně; 1 dospělý hlídá 3-4 děti od 2-3 let). Heros Kids Club - děti od 4 let do 11 let (1 dospělý hlídá 8 dětí). Just4Teens - děti od 12+ (1 dospělý hlídá 8 dětí). WWKC Football Academy - pro děti od 5 až do 8 let a od 9 až do 14 let. Televizní programy pro děti Vekovní dětské hřiště Herna pro děti Knihy, DVD, hudba pro děti Stolní hry/ puzzle Hlídání dětí / služby pro děti (za poplatek)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena