menu

KATIKIES KIRINI SANTORINI *****

od 55 990,- Kč
Oia
~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

5* hotel Kirini s tradiční architekturou a několika podlažními terasami je umístěn přímo na útesu s výhledem na modré vody Egejského moře a dramatický sopečný ostrov. Nachází se ve vesničce Oia, jen 15 minut pěšky od panoramatické promenády a pouhých 30 minut jízdy autem od mezinárodního letiště Santorini a přístavu Atninios.

Vybavení hotelu

Stylová jednoduchost. Základní design staví na pódium vynikající scénické prostředí hotelu s luxusním vybavením, od venkovního bazénu po blažené hotelové A.SPA, kde vládne klid a sebepotěšení díky výjimečným procedurám, se saunou, parní lázní, tryskovými sprchami s tryskami a vyhřívaný bazén. Mezitím si hosté mohou pochutnat na vynikající snídani a různých lahůdkách k obědu a večeři v baru u bazénu a koktejlovém baru, zatímco restaurace Anthós slibuje gurmánský zážitek z dobrého jídla.

Vybavení pokoje

Výjimečné ubytování s bazénem. Hotel Kirini Santorini posouvá luxus na zcela novou úroveň a nabízí idylickou atmosféru Santorini s ubytováními nad rámec představivosti. Luxusní apartmány s výhledem na kalderu jsou čerstvě zrekonstruované a zařízené ve světlých odstínech bílé a ztělesňují konečně elegantní charakter tohoto jedinečného butikového hotelu v Oii se stylovou jednoduchostí. Hostům je k dispozici několik typů suit, které jsou standardně vybavené verandou s posezením a výhledem na kalderu, wifi připojením k internetu zdarma, klimatizací, SAT-TV, telefonem s přímou volbou, trezorem, minibarem, přístrojem na kávu Nespresso, vysoušečem vlasů, župany a pantoflemi, koupelnou/WC.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena