menu

LINDOS BLU LUXURY HOTEL & SUITES (jen pro dospělé) *****

od 54 790,- Kč
Řecko
Pouze pro dospělé ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel je vzdálen cca 2 km od centra městečka Lindos (nejkrásnější egejská osada se zachovalou akropolí a malebnými uličkami, nabízející nezapomenutelnou atmosféru, rodné místo sochaře Charése, autora kolosu rhodského).

Vybavení hotelu

Lindos Blu, hotel – boutique, je vzhledem ke své úrovni, umístění i architektonickému provedení zařazený do kategorie Small Luxury Hotels of the World. Zajišťuje ubytování jen pro dospělé osoby, zejména páry všech generací, které vyhledávají romantické prostředí s vysokým standardem poskytovaných služeb. Dva velké sladkovodní bazény doplňuje terasa, na níž jsou klientům k dispozici lehátka se slunečníky a plážové osušky, stejně jako na pláži. V oblasti stravování se hotel snaží poskytovat zajímavou nabídku, která uspokojí i náročnou klientelu. Speciality nejen středomořské kuchyně poskytují dvě elegantní restaurace - Five Senses Gourmet a Smeralde à la carte. Nabídku doplňují dva bary, 24 hodin denně lze využít pokojový servis. Pro příznivce sportu je k dispozici prosklená posilovna s krásným výhledem, kde si můžete s profesionálním trenérem domluvit program na celý pobyt. Během pobytu můžete si můžete zahrát tenis, příznivcům golfu je určena nabídka klubu Afandou, který je vzdálen necelých 30 kilometrů od hotelu. Vybavení hotelu Lindos Blu doplňuje zlatnictví a minimarket.

Vybavení pokoje

Komfortně vybavené klimatizované dvoulůžkové pokoje s výhledem na záliv, koupelna s jacuzzi a WC, vysoušeč vlasů, župany a pantofle, kávovar a varná konvice pro přípravu kávy a čaje, satelitní televize, DVD, hudební kanál, telefon, minibar, trezor, balkon nebo terasa. Možnost připojení k internetu. Kromě dvoulůžkových pokojů s postelemi velikosti king size nabízí hotel ubytování v suitách a vilách s vlastními bazény.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu.

Pláž

Přímý vstup na písečnou pláž (cca 50 m), lehátka a slunečníky zdarma. K dispozici zdarma osušky k bazénu a na pláž.

Poznámka:

ADULTS ONLY !

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu charterovým letem Praha-Rhodos-Praha vč. letištních tax * privátní transfery z/na letiště * zvolený počet nocí s vybranou stravou * služby česky hovořícího delegáta na telefonu

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * pobytovou taxu 4,-Eur/ pokoj/ noc - platba v hotelu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena