menu

MILOS COVE - ADULTS ONLY *****

od 5 500,- Kč
Řecko » Ostrov Milos
Pobytový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru
Unikátní boutique hotel Milos Cove je dokonalým útočištěm, vybudovaným na svahu nad privátní divokou pláží ostrova Milos a nabízí dokonalou relaxaci pro Vaše tělo i duši...
 

Poloha

Milos Cove s vlastní soukromou pláží, se nachází ve městě Thiorikhía Mílou.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu Milos Cove patří bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, 2 bary (Agkali Beach Bar a Pnoe Pool Bar), 2 restaurace (Pathos Restaurant a The PathosPrive Restaurant), Opbisidian Spa. Vodní prvky, které resort obklopují, navozují duševní klid a umožňují hostům zklidnit své smysly v nedotčené vodě nekonečného bazénu nebo se ponořit do klidu moře na pláži Agkali. Umění pohody definují lahodné středomořské pochoutky podávané v restauraci Pathos po celý den, lázeňské procedury, kosmetické ošetření a vzrušující cvičení, které zaručeně obnoví vaši rovnováhu. Ať už se vydáte na romantickou dovolenou, služební cestu nebo wellness pobyt, zkušený concierge resortu se postará o veškeré přípravy všeho, co máte na mysli, a umožní vám relaxovat a užívat si prostých radostí života. Milos Cove Inception Resort nabízí soukromé golfové vozy, které hostům umožní dostat se do všech zařízení resortu co nejrychleji a nejsnadněji. Zažijte dovolenou prosycenou luxusem a stylem, prozkoumejte ostrov díky soukromým výletům a plavbám lodí a využijte rozšířenou nabídku VIP služeb navržených tak, aby uspokojila i ty nejnáročnější cestovatele.

Vybavení pokoje

Resot nabízí úžasný výběr luxusních apartmánů a vil s vlastním bazénem a dechberoucím výhledem na Egejské moře, a tak si hosté mohou užít dovolenou, která překoná všechna jejich očekávání. Elegantní, stylové a neokázalé luxusní suity a vily povyšují luxusní ostrovní bydlení na novou úroveň díky minimalistickému špičkovému designu, technologickým vymoženostem a široké škále nadstandardního vybavení. Plyšové postele velikosti king size a jedinečný designový nábytek, vytvářejí neuvěřitelný pocit svobody a euforie, jako by se vznášely ve vzduchu. Z blaženého prostředí s luxusními prvky a fascinujícími detaily, které překvapí a vzruší vaši duši. Výjimečný pokoj, zenové dvojité sprchy, skryté televizní skříňky, skryté skříně, stejně jako průhledné sklo a povrchy z přírodního kamene se spojují, aby zajistily nádherný pobyt. K pocitu vzrušení přispívá i otevřená terasa a soukromý nekonečný bazén, které vytvářejí pokračování k horizontu a umožňují smyslům nechat se unášet uprostřed moře a oblohy. Rafinovaný kontrast moderní jednoduchosti a prvotřídní nádhery vytváří idylické útočiště pro výjimečnou dovolenou nebo líbánky, na které budete vzpomínat celý život Vyhledejte svůj klid a pohodu v nejrafinovanějších vilách s výhledem na moře a luxusních apartmánech, které byly navrženy tak, aby probudily vaše smysly.

Stravování

Každé ráno se podává americká snídaně.

Sport a zábava

Milos Cove vítá hosty, kteří si mohou plně odpočinout v uklidňujícím prostředí lázní Obsidian a omladit své smysly díky široké nabídce terapií a procedur určených k uklidnění těla i mysli. Poddat se blaženému prostředí těchto luxusních lázní Milos a vydat se na cestu osobního wellness. Zasněné prostředí resortu, úchvatný výhled na moře a krásná poloha umocňují pocit klidu, díky němuž je Milos Cove nejlepším lázeňským resortem na řeckém ostrově Milos. Hosté mohou povzbudit své smysly v uměle vytvořených vodních vanách, procvičit svaly v moderním fitness centru a probudit své vnitřní já při relaxačních sezeních ve vnitřních vyhřívaných vodních lázních. Relaxační prostory, kosmetický salon a salón krásy dodávají tomuto holistickému wellness zážitku vytříbený nádech. Relaxační prostory, kosmetický salon a salón krásy dodávají tomuto holistickému wellness zážitku vytříbený nádech.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena