menu

MYCONIAN IMPERIAL *****

od 31 690,- Kč
Řecko
~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Tento 5* luxusní hotel, který leží na ostrově Myconos, postavený ve svahu nad písčito-oblázkovou pláží Elia.Letiště je vzdálené 10 km, cesta z něj trva cca 30 minut. Hotel zajišťuje denně autokarovou dopravu do 12 km hlavního města.

Vybavení hotelu

Recepce v provozu 24 hodin denně. V hotelu najdete několik restaurací, barů, směnárnu, společenskou mísnost s televizí, zlatnictví, minimarket, 3 veliké sladkovodní bazény a jacuzzi. Za poplatek půjčení kol, pronájem auta, objednání taxi, internetový koutek, vodní sporty a kurz potápení. Zdarma fitness cetrum, squash, stolní tenis, dětské hřiště a herna. Hotel je vyhlášený svou širokou nabídkou masáží, relaxačních, kosmetických a lázeňských procedur z přírodních zdrojů. Poskytuje Thalassoterapii, tento unikátní program spojující léčivé a minerální účinky, který je určen zejména pro klienty, kteří trpí bolestí kloubů,zad nebo artritidou, ale můžete si dopřát celkovou masáž těla.

Vybavení pokoje

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí, rádiem, minibarem, trezorem, fénem, župany, Wi-Fi připojení, žehličkou+žehlícím prknem, některé mají venkovní bazén a jacuzzi. Možnost přistýlek

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří. Restaurace se specializuji na mezinárodní kuchyni.

Pláž

Písčito-oblázková pláž, nabízí nádherný výhled na záliv. Zdarma jsou k dispozici lehátka, židle, slunečníky, plážové osušky, bar a centrum vodních sportů. Za poplatek kurz potápění.

Sport a zábava

Večer hraje živá muzika. Během dne je k dispozici dětské hříště, relaxační masáže, výřivka, bazény(krytý nebo venkovní), herna, squash, fitness centrum a kurz potápení.

Pro děti

Hotel má k dispozici dětské hříště, bazén, klub, nabízí hlídání a služby po děti.

Poznámka:

odletové dny jsou pouze orientační, odlety jsou možné každý den, na libovolný počet nocí

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu linkovým letem Praha-Mykonos-Praha s přestupem vč.letištních tax * vybraný počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji s uvedenou stravou * transfery z/na letiště * asistenční služby v angličtině

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * pobytovou taxu 4,-Eur/ pokoj/ noc - platba v hotelu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena