menu

MYCONIAN VILLA COLLECTION *****

od 42 290,- Kč
Řecko
~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Myconian Villa Collection se nachází vysoko nad pláží Elia, jednou z nejdelších pláží ostrova na jižním pobřeží, pouhých 10 km od města Mykonos. Elia je proslulá svými akvamarínovými vodami, jemným pískem a volnočasovými aktivitami a je samostatným cílem, místem, kde ožívají starověké mýty a moderní legendy pod egejským sluncem a hvězdnou noční oblohou. Bezplatná kyvadlová doprava je k dispozici pro hosty Myconian Collection do a z města téměř každou hodinu. Z městského přístavu odjíždějí trajekty na slavné ruiny Delosu, jednoho z nejdůležitějších mytologických a archeologických nalezišť ve Středomoří. Alternativně se můžete rozhodnout prozkoumat Delos, sousední pustý ostrov Rhenia nebo skryté zátoky Mykonosu soukromým vypuštěním.

Vybavení pokoje

Zažijte bezkonkurenční luxus, soukromí a sofistikovanost hotelových pokojů. Čistě bílé interiéry připomínají vzdušnou lidovou mluvu řeckých ostrovů, zdůrazněnou mezinárodními designérskými kousky a hmatovými kontrasty dřeva a zdejších tkanin navržených na míru. Prázdninová fantazie venkovního bydlení je oddávána na rozsáhlých terasách posetých akvamarínovými nekonečnými bazény, které nabízejí nádherný výhled na záliv Elia a Egejské moře. Komfort je považován za nejmenší detail a je doplněn výjimečně efektivním a diskrétním servisem. Suite a vily nabízejí výjimečně prostorné pokoje a apartmá, které zachycují podstatu luxusního životního stylu. Interiéry kombinují eleganci, veškerá pozornost je věnována individuálnímu pohodlí s 24hodinovou pokojovou službou, s potěšením z letního života na rozlehlých malebných verandách, doplněných soukromými vířivkami nebo nekonečnými bazény se slanou vodou.

Stravování

Vyhlášený šéfkuchař Thodoris Kyriakidis používá pouze ty nejlepší místní suroviny a jeho kouzelný nádech lze ochutnat na každém kulinářském výtvoru, ať už jde o přepychovou snídani, lehké občerstvení u bazénu, objednávky na pokoj, nebo labužnický vrchol, večeře pod širým nebem při svíčkách. Jako mykonská rodina zde dlouhodobě pěstují vztahy s místními farmáři a rybáři, kteří jim dodávají nejčerstvější sezónní suroviny a bioprodukty. Kuchyně a služby jsou jádrem pocitu pohostinnosti. Snídaňová restaurace Nouveau zaplavená ranním světlem, výhledem na moře a klidnou hudbou na pozadí. Ledové koktejly a lehké obědy u bazénu se po celý den podávají v Infinity Baru, který později odhalí jeho smyslnou, okouzlující stránku nad západy slunce a aperitivy před večeří, k mystickým kmenům místních harfinistů, kteří hrají se zapadajícím sluncem. Stravování v Cabbanes posune váš kulinářský zážitek na ještě vyšší úroveň, v jedinečném prostředí pod hvězdami a vysoko nad měsíčním oceánem. A protože na Mykonosu je noc navždy mladá, můžete si v Infinity Baru ještě chvíli odpočinout, než vyrazíte do města.

Poznámka:

odletové dny jsou pouze orientační, odlety jsou možné každý den, na libovolný počet nocí

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu linkovým letem Praha-Mykonos-Praha s přestupem vč.letištních tax * vybraný počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji s uvedenou stravou * transfery z/na letiště * asistenční služby v angličtině

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * pobytovou taxu 4,-Eur/ pokoj/ noc - platba v hotelu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena