menu

MYKONOS BLU GRECOTEL EXCLUSIVE RESORT *****

od 38 990,- Kč
Psarou
~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Jedinečný resort Grecotel Mykonos Blu se nachází na nízkém útesu, přímo u písčité pláže Psarou s průzračně čistým mořem a vznáší se na okraji egejské fantazie, stejně jako jedinečný nekonečný bazén, který se zdá, že se vznáší ve vzduchu. Romantická apartmá bungalovů se soukromými bazény dělají z tohoto místa jedno z nejvyhledávanějších hotelů v Egejském moři. Pro spojení s hlavním městem, vzdáleným jen 3,5 kilometru, lze využít pravidelnou autobusovou dopravu.

Vybavení hotelu

Mykonos Blu, Grecotel Exclusive Resort se může pochlubit lázněmi, dvoupatrovým bazénem infinity a luxusním ubytováním s výhledem na moře. V resortu nechybí ani klenotnictví a největší konferenční centrum na Kykládách. Luxusní romantický hotel Grecotel Mykonos Blu je terasovitě postavený v tradičním kykladském stylu s využitím místních materiálů, zvláště pak kamene, v kombinaci se dřevem a kovem. Díky stylovému architektonickému ztvárnění interiérů předními designéry s variacemi typických barev Egejského moře, především modré a bílé, získal celý areál s krásnou zahradou jedinečnou atmosféru.

Vybavení pokoje

Mykonos Blu nabízí elegantní bungalovy a vily s vestavěnými vanami nebo fototerapeutickými sprchami. Některé mají vlastní bazén, vnitřní nebo venkovní vířivku. Standardem na pokojích je B&O LCD TV, DVD/CD přehrávač a bezplatné Wi-Fi.

Stravování

Restaurace Aegean Poets zve na a la carte obědy a večeře, při kterých se podávají mořské speciality. Do brasserie L'Archipel u bazénu si mohou hosté zajít na oběd a osvěžující nápoje. Delos Lounge Bar je ideálním místem, kde si po večeři můžete dát nápoje.

Sport a zábava

V lázeňském a wellness centru Elixir Fitness Gallery Spa najdete špičkově vybavenou posilovnu, saunu a salon krásy.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena