menu

MYKONOS GRAND HOTEL & RESORT *****

od 47 390,- Kč
Řecko
Plážové hotely ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní plážový resort Mykonos Grand, zasazený do úžasného prostředí, byl koncipován tak, aby zachytil podstatu okolních přírodních krás a hosté tak mohli ocenit jeho luxus světové třídy. Nachází se na pláži Ayios Yiannis (kde se natáčel film Shirley Valentine), jen 4 km od hlavního města, Mykonos.

Vybavení hotelu

V hotelu Mykonos Grand je hostům k dispozici recepce, lobby bar, několik restaurací, barů, Althea Spa centrum, venkovní bazén, fitness centrum s vybavením Technogym, tenisové kurty, kurty na squash, cvičení jogy a pilates v hotelovém amfiteátru.

Vybavení pokoje

Všechny luxusní pokoje jsou standardně vybavené koupelnou/WC, kosmetickými přípravky L'occitane, ručníky a župany, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, telefonem s přímou volbou, wifi připojením k internetu zdarma, minibarem, TV, základnou pro iPod / iPad, individuálně nastavitelnou klimatizací.

Pláž

Hotelová pláž se slunečníky a lehátky výhradně pro hotelové hosty zdarma. Plážové osušky k dispozici.

Náš názor

Tento hotel nabízí ideální prostředí pro vzácné chvíle romantiky, dobrodružství a vzrušení.... a vzpomínky na celý život.

Poznámka:

odletové dny jsou pouze orientační, odlety jsou možné každý den, na libovolný počet nocí

Cena zahrnuje:

leteckou přepravu Praha-Mykonos-Praha vybraný počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji s uvedenou stravou privátní transfery z/na letiště asistenční služby v angličtině

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * pobytovou taxu 4,-Eur/os.den (platba v hotelu)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena