menu

OLEA ALL SUITE HOTEL *****

od 36 990,- Kč
Tsilivi
~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Jedinečný 5hvězdičkový Olea All Suite hotel se nachází na malebném kopci, obklopený olivovníky a zelení, v pěší vzdálenosti od letoviska Tsilivi, 10 minut od města a letiště Zakynthos. Úžasný výhled, blízkost vesnice a písečných pláží v kombinaci s výjimečnými službami a prostředím, činí z Olea hotelu ideální místo pro romantickou a relaxační dovolenou. Hlavní město ostrova je vzdálené cca 9 km a můžete do něj dojet městskou hromadnou dopravou z letoviska Tsilivi.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu Olea All Suite patří recepce 24h, hlavní restaurace, 2 restaurace a'la carte (nutná rezervace předem), 3 bary, velký bazén nepravidelného tvaru umístěný kaskádovitě, lehátka u bazénu - zdarma. Dále je zde k dispozici hotelové Spa centrum, posilovna, kosmetický salon.

Vybavení pokoje

Hotel Olea All Suite má k dispozici 93 suit několika typů. Všechny suite jsou standardně vybavené koupelnou/WC, balkonem nebo terasou, wifi připojením k internetu zdarma, klimatizací. junior suite s výhledem do vnitrozemí - 36m2 junior suite s výhledem na bazén - 36m2 junior suite s výhledem na moře - 36m2 superior suite s výhledem do vnitrozemí a vstupem do bazénu - 36m2 superior suite s výhledem na bazén a vstupem do bazénu - 36m2 superior watter suite s výhledem na bazén a vstupem do bazénu - 38m2 executive suite s výhledem na moře a privátním bazénem - 40m2 executive suite s výhledem na západ slunce a privátním bazénem - 40m2 honeymoon suite s privátním bazénem - 53m2 presidentská suite s privátním bazénem - 105m2

Stravování

Tři restaurace nabízejí vynikající kulinářské možnosti, včetně řeckých a středomořských jídel.

Pláž

Olea All Suite Hotel se nachází cca 800 m od krásné písečné pláže, jedné z nejlepších na ostrově Zakynthos. Hotel poskytuje na pláž kyvadlovou dopravu 3x denně (lehátka - zdarma). Na veřejné pláži lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 7 EUR/set: 2 lehátka+slunečník).


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena