menu

ONE & ONLY KEA ISLAND *****

od 16 990,- Kč
ostrov Kéa
Pobytový zájezd ~
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel One&Only Kéa Island se rozkládá na oslnivé pláži o rozloze 65 hektarů na západní straně ostrova Kéa v Kykladách a je příslibem diskrétnosti a odloučenosti nedaleko od Athén. Resort se pyšní bezchybným ubytováním ve vilách u moře a nabízí také záviděníhodnou sbírku soukromých domů One&Only, které můžete nazývat svými vlastními.
Ostrov Kéa, odlehlá enkláva uprostřed kobaltových vod Egejského moře, vzbuzuje hluboké vášně mezi dobrodružnými cestovateli. Je to místo skalnatých útesů, zvlněných olivových hájů a starověkých civilizací.

Vybavení pokojů

Vybavení je inspirováno azurově modrými vodami Kykladských ostrovů. Vily s jednou nebo dvěma ložnicemi zachycují klid ostrovního života díky odlehlým prostorám, původním materiálům a moderním designovým prvkům, které vnášejí atmosféru venku. Najděte si prostor pro odpočinek a nechte svou mysl bloudit.
Každá vila má odlehlou terasu s vlastním nekonečným bazénem a útulné posezení s ohništěm. Okna od podlahy ke stropu jsou součástí biofilního designu všech rezidencí, ale vily s výhledem na moře a panoramatickým výhledem na moře mají náskok díky výhledům na Egejské moře, jejichž barevná paleta odpovídá dokonalému interiéru - látky ve všech odstínech modré, světlý mramor a hebké povlečení.

Elegantní vily s jednou ložnicí, obklopené zvlněnou krajinou, Egejským mořem a místní flórou, mají výhled na kopce nebo na oceán. Všechny se mohou pochlubit koupelnou s mramorovým a dřevěným obložením, dešťovou sprchou a soukromým bazénem s terasou. Vychutnejte si ekologický design uprostřed klidu Kykladských ostrovů v klidném přírodním prostředí.

Vily se dvěma ložnicemi mají dostatek prostoru, vnitřní i venkovní jídelnu, třpytivý bazén s lehátky a plně zásobený minibar. Můžete se vyhřívat na slunci a s večerem odpočívat u otevřeného ohně.

Stravování

V restauraci Atria, lákavé restauraci Èpicora a rušném plážovém klubu Bond objevíte jedinečnou řeckou kuchyni. Organické sezónní suroviny, čerstvě ulovené mořské plody a med z divokého tymiánu, pochází z tohoto ostrova a vaří se tu s láskou a vkusem. K pokrmům si můžete dát ikonická řecká vína a inovativní koktejly.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena