menu

SANTA MARINA, a Luxury Collection Resort *****

od 57 990,- Kč
Ornos
Plážové hotely ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní hotel Santa Marina postavený na nádherném místě, v mírném svahu, nad přírodním výběžkem, vytvářejícím malebný záliv, v duchu kykladské kultury, u vesničky Ornos. Hlavní město je vzdáleno cca 3km. Hotel byl zařazen do The Luxury Collection Starwood Hotels & Resorts z důvodu jeho vysokého standardu, vysoké kvality služeb a architektonického provedení. Do hlavního města Mykonos jezdí 3x denně hotelový shuttle bus.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří recepce s lobby barem, plážová restaurace s barem, restaurace s barem u bazénu, 1 venkovní bazén s mořskou vodou, 1 infinity bazén, dětské brouzdaliště, jacuzzi, osvětlené tenisové kurty, posilovna, sauna, turecké lázně, Spa centrum "Lotus", kadeřnictví, butik, obchod se suvenýry, služby čistírny, konferenční místnost pro 200 osob, busines centrum a internetový koutek, dětský koutek, hlídání dětí. K dispozici je Vám i soukromý heliport, hydroplán nebo limousine servis.

Vybavení pokoje

Hotel Santa Marina disponuje celkem 96 pokoji a suite, které mají nádherný výhled na modré vody Egejského moře. Jsou standardně vybaveny koupelnou/WC (ručníky, župany), vysoušečem vlasů, klimatizací, TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem (s výjimkou pokojů classic), telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem, balkonem nebo terasou.

Stravování

Snídaně.

Pláž

Soukromá písečná 150m dlouhá pláž.

Poznámka:

odletové dny jsou pouze orientační, odlety jsou možné každý den, na libovolný počet nocí

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Mykonos-Praha * vybraný počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji s uvedenou stravou * privátní transfery z/na letiště * asistenční služby v angličtině

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * pobytovou taxu 4,-Eur/os.den (platba v hotelu)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena