menu

SANTO MARIS OIA LUXURY SUITES & SPA *****

od 71 990,- Kč
Oia
Pouze pro dospělé ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Zažijte jedno z nejúžasnějších západů slunce na světě v Santo Maris Oia Luxury Suites & Spa. Toto romantické útočiště leží pouhých 5 minut chůze od vesničky Oia a její ikonické kaldery. Hotel byl otevřený v dubnu 2016 a jeho klíčovým konceptem je nabídnout vřelé a sofistikované pohodlí, exkluzivitu a nenápadný luxus.

Vybavení hotelu

Hotel Santo Maris Oia byl postaven podle tradičního kykladského stylu a je rozvržen do pěti „čtvrtí“, z nichž každá slaví krásu řecké ostrovní skupiny - Dodekanisa, Jónské ostrovy, Kyklady, Severní Sporady a Malé Kyklady. Stejně jako na těchto ostrovech chodíte po krásných úzkých cestách obklopených zelení, které nabízejí výhled na moře a záblesky ostrovů, jako jsou Naxos, Sikinos, Folegandros a Ios. Každá čtvrť má svůj vlastní velký bazén, který vám nabízí luxus a mnohem více prostoru, ticha a soukromí .. Restaurace ALIOS ILIOS, navržená pro rafinované, dobrodružné i tradiční chutě, má výhled na velký nekonečný bazén a moře za ním. Podává se v něm 5hvězdičková kreativní řecká kuchyně s čerstvými, sezónními místními ingrediencemi a speciálními pokrmy z celého Řecka a má sofistikovaný a bohatý seznam vín a šampaňských. Nedaleko bazénu je bar u bazénu Akratos, kde se podávají domácí koktejly s výhledem na Egejské moře. Anassa Spa nabízí řadu kosmetických, holistických léčebných a hlubokých relaxačních terapií a dokonce i volitelné balíčky, které jsou kombinovány s nutričním a cvičebním programem. Hotel má také plně vybavenou posilovnu se všemi nejnovějšími cvičebními stroji s dostatkem prostoru.

Vybavení pokoje

Resort disponuje několika typy suit, které jsou standardně vybavené balkonem nebo terasou se slunečníkem a posezením, koupelnou/WC, župany a pantoflemi, individuálně nastavitelnou klimatizací, wifi připojením k internetu zdarma, minibarem (za poplatek), příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, SAT-TV, elektronickým trezorem, polštářovým menu, na požádání zapůjčení laptopu nebo tabletu. Hotelové suity se liší velikostí, výhledem, rozvržením a umístěním, ale každá suita má stejnou super stylovou, luxusní a uklidňující výzdobu i vlastní verandu. Na terase si můžete odpočinout ve vyhřívané vířivce vyrobené z kovaného cementu v tradičním kykladském stylu nebo nasát slunce na lehátkách.

Pláž

Pláž je vzdálená 3km od hotelu.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena