menu

THE DANAI

od 0,- Kč
Chalkidiki
Pobytový zájezd ~
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

The Danai, člen "The Leading Hotels of the World", je rodinný hotel na útesech Egejského moře s písečnou soukromou pláží a jedinečnými rezidencemi na zeleném poloostrově Chalkidiki.
Sithonia je prostřední poloostrov Chalkidiki,ležící mezi Kassandrou a legendárním ostrovem Kalkidou. Je oblíbený pro své přírodní krásy s množstvím včelích kolonií, vinic a typických řeckých vesnic a měst. Místní obyvatelé si cení jemných a často skrytých zátok a tyrkysových vod daleko od davů.

Vybavení hotelu

V roce 2024 otevře své brány zbrusu nové SPA o rozloze 900 m², Wellness a Fitness oáza: nově vybavená posilovna, sauna - krajina se zážitkovými sprchami a moderními pokoji s procedurami.

Dále jsou zde tenisové kurty, gym, E-Bikes, Yoga & Pilates, venkovní & vnitřní  bazén a nabídka vodních sportů.

Vybavení pokoje

K vybavení pokojů patří koupelna/WC, kabelová TV, trezor, telefon s přímou volbou, balkon nebo velké francouzské okno, vysokorychlostní připojení k internetu zdarma.

Stravování

V kombinaci s největší kolekcí vín v Řecku, si hoteloví hosté mohou vychutnat skvělé chutě ve třech restauracích, snídani s výhledem na moře, 24hodinový pokojový servis a proměnlivé kulinářské a hudební akce.
The Noble House je zdejší jedinečné a nové místo, kde se spojuje 130 m dlouhý sklep vybavený největší řeckou sbírkou čítající 1 700 etiket s vlastním vinným sklepem. Je to místo pro setkávání lidí, ochutnávání vín a dalších darů zahrady uprostřed přírodní oázy.

Pláž

Na soukromé 300 metrů dlouhé jemné písečné pláži se snoubí přírodní krásy s jedinečným luxusem. Lehátka, denní lehátka chráněná před okolními pohledy, luxusní plážové kabiny se soukromým úsekem pláže a plážový tým, který se postará o každou potřebu.

Na pláži je k dispozici nabídka nápojů a rozsáhlé občerstvení s ovocnými, slanými i ledovými specialitami.
K dispozici jsou vegetariánské, veganské a bezlepkové variant.

V ceně ubytování je sada lehátek a boční stůl zastíněný velkým slunečníkem.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena